Chcesz, aby Twoja strona internetowa zajmowała wyższą pozycję w wyszukiwarce Google? Dążysz do wykorzystania pełni możliwości swojego serwisu? Profesjonalny audyt SEO pomoże Ci to osiągnąć.

Co kryje się pod określeniem audyt SEO? Jest to szczegółowa analiza witryny pod kątem pozycjonowania. Działanie bazuje na sprawdzeniu struktury strony internetowej, poprawności jej budowy, historii, indeksowania słów i fraz kluczowych czy materiałów znajdujących się na niej, tj. filmów, grafik czy linków. Audyt SEO pozwala znaleźć wszelkie błędy oraz daje możliwość zaplanowania najlepszej strategii w celu ich usunięcia. Dzięki temu strona www zajmie znacznie wyższą pozycję w wyszukiwarce Google i będzie lepiej widoczna dla użytkowników sieci. Audyt SEO to ważny krok poprzedzający planowanie skutecznej koncepcji promocyjnej serwisu.

Audyt SEO pomoże zlokalizować te miejsca na stronie, które wymagają naprawy. Dzięki analizie SEO poprawimy pozycję Twojej witryny internetowej, a to bezpośrednio przełoży się na Twój sukces w biznesie

Jak pracujemy w Seonetium?

  1. Wykonujemy zarówno audyt całej strony www, jak i jej konkretnych elementów i to od Klienta zależy, jaka forma analizy zostanie przeprowadzona. Wspólnie z Klientem ustalamy zakres audytu i podpowiadamy najlepsze, dla jego interesu, rozwiązania.
  2. Zawsze przekazujemy dokładny kosztorys pracy.
  3. Opracowujemy audyt SEO zgodnie z wytycznymi ustalonymi z Klientem. Analizujemy zarówno wybrane części witryny, jak i całość. Przygotujemy także strategie, które należy wprowadzić dla odnalezionych błędów lub braków na stronie.
  4. Wyceniamy nasze działania - przedstawiamy Klientowi koszty, jakie szacowane są dla wprowadzanych przez nas zmian.
  5. Jeśli kosztorys audytu SEO zostanie zatwierdzony, rozpoczynamy optymalizację strony internetowej.
  6. Po wprowadzeniu ustalonych napraw, dokonujemy kontroli wdrożonych zmian. Testujemy serwis, by mieć całkowitą pewność, że wszystko poprawnie działa. Wówczas przekazujemy Klientowi jego udoskonaloną stronę internetową.

Jakie korzyści przyniesie audyt SEO?

  • naprawę błędów występujących w serwisie
  • zajęcie wyższej pozycji w wyszukiwarce Google
  • zwiększenie ruchu organicznego
  • zwiększenie sprzedaży