Zastanawiasz się jak lepiej wypromować swoją stronę internetową? Sprawdź, jakie efekty przyniesie profesjonalna optymalizacja strony www. Przyglądniemy się strukturze Twojej witryny, naprawimy ewentualne błędy o wprowadzimy innowacyjne rozwiązania. Sprawimy, że wszystkie działania promocyjne, na które się zdecydujesz, przyniosą korzyści.

Aby strona internetowa przynosiła korzyści, treści znajdujące się na niej powinny być zgodne z kilkoma warunkami. Zadbaj, by były unikatowe, różnorodne, oraz aby miały odpowiednią długość i znajdowały się w nich słowa kluczowe.

Czym jest optymalizacja SEO?

Pierwszym krokiem, jaki musisz wykonać w stronę działań promocyjnych, jest poddanie strony internetowej optymalizacji. Jeśli witryna działa poprawnie, a znajdujące się w niej treści odpowiadają wymaganiom Google, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaplanować nowoczesną strategię marketingową. Jednak aby do tego dojść, serwis powinien przejść przez profesjonalną optymalizację. Estetyczna, szybka i poprawnie działająca strona na dłużej zatrzyma użytkownika i będzie zdecydowanie lepiej widoczna w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja SEO to nic innego jak dostosowanie wszystkich składników witryny do standardów Google tak, by indeksujący ją robot z łatwością odnalazł ją w wyszukiwarce, odczytał i zweryfikował. Na optymalizację wpływ mają także odpowiednio dobrane słowa klucze, bo to dzięki nim użytkownicy siedzi - potencjalni klienci - szybciej odnajdą Twój serwis. 

Dzięki prowadzeniu ścisłej współpracy z Klientem możemy dostosować swoje działania do jego oczekiwań i potrzeb. Doradzimy, zaproponujemy, porównamy rożne rozwiązania po to, abyś wybrał najlepsze.

Jak w Seonetium dbamy o to, aby strony internetowe były dobrze zoptymalizowane?

Optymalizację zaczynamy od analizy treści pod kątem słów i fraz kluczowych oraz grafik znajdujących się na każdej podstronie witryny. Szukamy błędów i je naprawiamy. Pracujemy nad polepszeniem funkcjonalności strony www, co jest możliwe dzięki optymalizacji kodu HTML oraz prędkości ładowania. Ulepszymy powiązania podstron i odświeżymy układ menu. Współpracę możemy opisać następująco:

  1. Rozmawiamy z Klientem i poznajemy jego potrzeby oraz oczekiwania
  2. Tworzymy audyt SEO
  3. Przygotowujemy kosztorys optymalizacji
  4. Dokonujemy zaproponowanych zmian lub sporządzamy specyfikację dla programistów
  5. Sprawdzimy, czy wszystko działa poprawnie i wykonamy ewentualne naprawy

Jakie są korzyści z profesjonalnej optymalizacji SEO?

  • zwiększenie widoczności strony www po wpisaniu w Google słów kluczowych
  • poprawienie prędkości funkcjonowania witryny
  • usunięcie błędów mogących negatywnie wpływać na potencjał serwisu
  • zwiększenie liczby wejść na stronę
  • wzrost wiarygodności w Google