Czy wiesz, że każdy, nawet najlepszy serwis internetowy, narażony jest na negatywne opinie? Jeżeli chcesz przekonać do siebie potencjalnego klienta, wybierz nasze usługi w zakresie SEO PR.

SEO PR to szereg działań, których celem jest wypozycjonowanie dostępnych w Internecie treści dotyczących Twojej marki. Strategia ta zakłada także przygotowanie nowego, dobrego contentu. Faktem jest, że na podstawie pozyskanych w sieci (na blogach, forach czy w grupach dyskusyjnych) informacjach, klient decyduje o tym, czy chce skorzystać z oferowanych przez Ciebie produktów i usług, czy też nie. Dlatego też warto zadbać to, by użytkownik trafił na przychylne opinie na temat Twojej firmy. Służy temu przemyślany i dobrze zaplanowany SEO PR. Dzięki niemu można wpłynąć na to, na jakie treści natknie się potencjalny klient.

"Powiązanie PR i SEO przynosi wiele korzyści. Jest wsparciem nie tylko dla SEO, ale też ułatwia pozycjonowanie elementów PR".

SEO PR jest procesem, który niesie za sobą długoterminowe korzyści. Zaliczyć można do nich:

  • zdobycie zaufania wśród potencjalnych klientów - dobre oceny i opinie wpływają na to, jak Cię odbierze klient. Jeśli użytkownik znajduje w sieci przeważnie dobre opinie, w jego świadomości tworzy się zaufanie do Twojej marki, a tym samym zmniejsza się ryzyko niezadowolenia z proponowanych przez Twoją firmę usług i produktów.
  • pozytywny odbiór w Internecie - treści i odnośniki ukazujące w dobrym świetle Ciebie i Twoją firmę sprawią, że zaskarbisz sobie przychylność użytkowników
  • negatywne opinie stają się mniej widoczne - niestety, nie ma gwarancji na to, że nawet dobrze zarządzana, przyjazna klientowi i nowoczesna firma nie zostanie z jakiegoś powodu negatywnie opisana lub oceniona. Prowadzimy działania, w efekcie których opinie te trafiają na dalsze pozycje w wyszukiwarce, przez co klient w pierwszej kolejności trafi na te pozytywne.
  • zyskujesz rozpoznawalność - informacje o Twojej działalności umieszczamy w zaufanych i popularnych serwisach, przez co firma będzie dobrze kojarzona i rozpoznawana przez szerokie grono osób.

Z SEO PR warto korzystać na co dzień, a nie tylko w sytuacji palącego kryzysu. Działanie to pomoże wypromować nowe na rynku marki, które nie są rozpoznawalne i nie mają dużego zaufania wśród użytkowników sieci.

Sprzedaż internetowa to obecnie najpopularniejsza metoda handlu. Rynek jest niezwykle konkurencyjny, dlatego też wielu klientów, przed skorzystaniem z usług danej firmy, szuka w Internecie opinii na jej temat. Oferujemy Ci profesjonalne usługi SEO PR, dzięki którym pomnożysz zyski i przekonasz do siebie nowych klientów. Zatroszczymy się o to, by Twoja firma była dobrze postrzegana. Ofertę tę adresujemy szczególnie do przedsiębiorstw, które padły ofiarami nieuczciwej konkurencji lub zmagają się z atakami w postaci negatywnych i zniesławiających opinii publikowanych w Internecie.