Niech strona internetowa będzie Twoją wizytówką. Zadbaj, by była nie tylko szybka i atrakcyjna wizualnie, ale też intuicyjna, użyteczna i przejrzysta. Użytkownikowi Internetu wystarczy zaledwie kilka sekund, aby zdecydować się na usługi danej firmy.

Internet jest miejscem, które rozwija się w niezwykle szybkim tempie. Z pewnością niejednokrotnie słyszałeś stwierdzenie, że jeśli nie można czegoś znaleźć w sieci, to to nie istnieje. I, prawdę mówiąc, coś w tym jest. Co to oznacza? Znaczy to tyle, że jeśli masz do zaoferowania produkt lub usługę, a nie promujesz się w Internecie, masz niewielkie szanse na to, że ktoś dowie się o Twoim istnieniu. W ten sposób napędzasz potencjalnych klientów konkurencji. Nie zwlekaj i daj się poznać w sieci!

Dlaczego my?

Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron internetowych. Podejmujemy się realizacji zarówno profesjonalnych i zaawansowanych portali oraz serwisów, jak i wizytówek i ulotek. W Seonetium korzystamy ze sprawdzonych i nowoczesnych technologii. Tworzone przez nas projekty powstają w oparciu o indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Dążymy do tego, by tworzyć długofalowe współprace partnerskie. Słuchamy naszych Klientów, robimy burzę mózgów i proponujemy najlepsze rozwiązania, dostosowane do ich potrzeb.
Tworzymy strony internetowe, które dostosowane są do rozdzielczości różnych ekranów mobilnych. Pozwala to na przeglądanie witryn nie tylko na ekranach monitorów, ale też przy pomocy smartfonów i tabletów.

Tworzone przez nas strony powstają w oparciu o standardy WCAG 2.0. Dzięki temu z witryn z łatwością skorzystają także osoby z niepełnosprawnościami. Treści umieszczane na naszych stronach są więc dostępne dla wszystkich użytkowników Internetu. Korzystamy z autorskiego systemu CMS, który posiada prosty w obsłudze panel, zapewniający szybkie i wygodne zarządzanie stroną.

Jak jeszcze możemy Ci pomóc?

Działamy w branży od wielu lat i mamy doświadczenie w pracy zarówno z klientami indywidualnymi oraz małymi biznesami, jak i korporacjami i firmami międzynarodowymi. Jesteśmy na bieżąco z wymaganiami wyszukiwarek internetowych oraz preferencjami użytkowników sieci, co pozwala nam tworzyć witryny zgodne ze standardami UX. Jesteśmy świadomi, że przeważająca część internautów szuka nie tylko estetycznej szaty graficznej, ale też intuicyjnego menu, umożliwiającego wygodną nawigację.

Dążymy do tego, aby proponować nowatorskie rozwiązania. Projekty oferowane przez naszych specjalistów to innowacyjne narzędzia, przy pomocy których zbudujesz swój wizerunek w Internecie oraz zwiększysz sprzedaż. Wierzymy, że budowanie pozytywnych relacji biznesowych daje obopólne korzyści, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy całkowicie indywidualnie. Wahasz się? Rozwiejemy Twoje wątpliwości i przedstawimy najlepsze możliwe rozwiązania. Masz ciekawy pomysł? Powiedz nam o tym, a my wdrożymy Twoje propozycje jeszcze w trakcie projektowania.
Realizujemy zarówno nieskomplikowane strony www, jak i rozbudowane portale i serwisy powstające w oparciu o nasz autorski system CMS. Jego największymi zaletami są intuicyjne menu oraz prosty w obsłudze panel, dzięki któremu bez trudu będziesz mógł dokonywać modyfikacji oraz zarządzać stroną. Przykładamy bardzo dużą wagę do tego, aby nasze strony prawidłowo wyświetlały się w najpopularniejszych wyszukiwarkach. Tworzymy strony adaptywne oraz responsywne, z których bez problemu można korzystać na urządzeniach mobilnych.

Potrzeby naszych Klientów bardzo często wykraczają poza kwestie dotyczące budowy strony. Z tego względu zapewniamy kompleksową obsługę, która zahacza także o pozycjonowanie i nowoczesny marketing internetowy

Jak tworzymy strony www?

Współpraca z nami przebiega według pewnego schematu:

  • przeanalizujemy oczekiwania i potrzeby - to wstęp, na poziomie którego określamy plan działania rzutujący na cały projekt. Im więcej nam powiesz, tym więcej wykorzystamy tak, by sprostać Twoim oczekiwaniom. Na tym etapie określamy podstawowe cele i możliwości potrzebne do ich osiągnięcia. Uważamy, że podstawą do nawiązania partnerskiej współpracy jest dokładne poznanie filozofii Twojego biznesu oraz jasne postawienie celu.
  • tworzymy koncept - na podstawie przekazanych przez Ciebie informacji opracujemy wstępną koncepcję, którą przedstawimy w możliwie najkrótszym czasie. Wtedy też doradzimy Ci najlepsze rozwiązania, które będą całkowicie dostosowane do Twoich potrzeb.
  • zaprojektujemy - jeśli zaakceptujesz nasz projekt, rozpoczniemy tworzenie Twojej strony internetowej. Zajmiemy się dopasowywaniem układu strony oraz estetycznej szaty graficznej. Na bieżąco będziesz informowany o postępach. Na tym etapie jeszcze możemy wdrożyć wszelkie sugestie naszego Klienta.
  • wdrożymy - po zaakceptowaniu naszej propozycji, wdrażamy projekt graficzny do systemu CMS. Dzięki niemu Klient może sam dokonywać modyfikacji administracyjnych. Co ważne, nie potrzeba do tego żadnych specjalistycznych umiejętności z zakresu programowania.
  • testujemy - nasi zdolni koordynatorzy sprawdzą stronę pod kątem poprawności jej funkcjonowania w popularnych przeglądarkach internetowych. Następnie, umieścimy stronę na serwerze testowym tak, byś samodzielnie mógł ocenić jej wygląd i działanie.
  • finalizujemy - po dokonaniu pełnej akceptacji strony, umieścimy na docelowym serwerze. Prowadzimy kompleksową obsługę, dlatego też oferujemy bezpłatne szkolenie z zakresu administracji stroną internetową. Zapewniamy roczną opiekę techniczną oraz wsparcie w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów technicznych.