Seonetium - agencja interaktywna, która od wielu lat wspiera biznes swoich klientów

Seonetium to miejsce, które na rynku firm zajmujących się marketingiem, istnieje od 2004 roku. Zespół świetnie przygotowanych specjalistów tworzy interaktywną i nowoczesną agencję, która każdego dnia pracuje nad tym, aby się rozwijać i podejmować kolejne wyzwania. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu na przestrzeni lat oraz wiedzy teoretycznej i praktycznej naszego zespołu, staliśmy się jednym z liderów wśród lokalnych firm o podobnym profilu działalności. Dało nam to także możliwość stworzenia bogatej oferty usług, które są odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów. Do współpracy zachęcamy zarówno osoby indywidualne, jak i przedsiębiorstwa. Dołożymy wszelkich starań, aby każdy z naszych Klientów odniósł sukces w Internecie.

  •  Skuteczność, nowoczesność i kreatywność

Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych stron internetowych oraz planujemy efektywne działania marketingowe. Słuchamy naszych Klientów. Znamy ich potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować im możliwie najlepsze rozwiązania, które pomogą odnieść sukces. Nasz zespół tworzą doświadczeni ludzie z pasją, których wiedza w połączeniu z dostępnymi narzędziami marketingowymi pozwalają stworzyć odpowiednie wsparcie, przyczyniające się do osiągnięcia naszego wspólnego celu.

  • Jesteśmy z Tobą na wielu płaszczyznach

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była zgodna z najnowszymi trendami i w pełni dostosowana do dynamicznie zmieniającego się rynku. Pomożemy wykreować wizerunek Twojej marki, zbudujemy zaufanie użytkowników sieci i zadbamy o to, aby była widoczna w wyszukiwarkach. Bazujemy na jasno określonych warunkach współpracy i dążymy do tworzenia stałych relacji biznesowych z naszymi Klientami.

 

  • Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji

Swoje doświadczenie zbudowaliśmy dzięki współpracy z przedstawicielami wielu różnych branż z całego kraju. Obsługujemy zarówno małe, jak i średnie oraz duże przedsiębiorstwa. Celem jest sukces - Twój i nasz. Kluczem do jego osiągnięcia jest poznanie Twoich potrzeb oraz opracowanie odpowiedniej strategii, całkowicie dostosowanej do tych oczekiwań. Dokonamy analizy rynku i zaplanujemy najlepsze działania marketingowe. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie.

  • Naszym celem jest budowanie długofalowych relacji

Zdajemy sobie sprawę, że budowanie pozytywnych relacji biznesowych daje obopólne korzyści. Dlatego też angażujemy się w każdy projekt i jesteśmy do Twojej dyspozycji także po wykonaniu realizacji. Nieustannie się rozwijamy, aby móc proponować Ci coraz bardziej innowacyjne rozwiązania. Będziemy wspierać Twój biznes, zbudujemy wizerunek marki i uczynimy Twoją firmę rozpoznawalną w sieci.

  • Mamy najlepszy zespół

W Seonetium pracują ludzie, których fachowa wiedza i doświadczenie łączy się z pasją do tworzenia. Cechuje nas profesjonalizm, sumienność i zaangażowanie. Mimo tego dążymy do tego, by praca sprawiała nam frajdę. Nie boimy się dyskutować, ale też umiemy się słuchać. 

Co oferujemy?

Seonetium to nowoczesna agencja marketingowa, która działa w wielu obszarach marketingu internetowego. Specjalizujemy się w działaniach SEO, tworzeniu stron internetowych i projektowaniu grafik. Siedziba firmy znajduje się w Rzeszowie. Zapraszamy do kontaktu i współpracy Klientów z całej Polski.

Oferta Seonetium obejmuje:

  • pozycjonowanie lokalne, szerokie lub sklepów internetowych, audyt SEO, optymalizację, SEO PR czy link building
  • content marketing - opisy produktów i teksty na strony internetowe, blogi, poradniki, infografiki, artykuły sponsorowane
  • Google Ads - sieć reklamowa i wyszukiwania, remarketing
  • marketing internetowy - wzrost ruchu organicznego i konwersji, kreowanie wizerunku, budowanie świadomości marki, buzz marketing, landing page